sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Çöp Kovaları
Foreca Çöp Kovaları; banyo için çöp kovası, tuvalet (wc) için çöp kovası, mutfak için çöp kovası, ofis için çöp kovası, bahçe için çöp kovası, bebek bezi çöp kovası, dolap içi (tezgah altı) çöp kovası, kapı önü çöp kovası amaçları için dış mekanda ve iç mekanda rahatlıkla kullanılabilir.

Pedallı (basmalı) çöp kovasısallanır kapaklı çöp kovasıpratik kapaklı çöp kovasıbon kapaklı çöp kovaları gibi çöp kovası modelleri vardır. Ahşap görünümlü çöp kovaları, seramik veya mermer görünümlü, askılı çöp kovası modelleri mevcuttur.

Foreca Çöp Kovası modern ve şık tasarımlı bir çöp kovasıdır, bulunduğu odaya farklılık katar. Plastik çöp kovaları, metal (krom) çöp kovaları gibi çeşitleri mevcuttur. Krom çöp kovaları paslanmaz çelikten üretilmekte olur sağlam ve uzun süreli kullanım sağlar. Çocuk odalarında da Foreca çöp kovalarını kullanabilirsiniz.

Beyaz çöp kovası, siyah çöp kovası, kırmızı çöp kovası, mint (yeşil) çöp kovası, gri çöp kovası, fuşya çöp kovası, pembe çöp kovası, metal (krom) renk çöp kovası, turuncu çöp kovası gibi çöp kovası modelleri ve çeşitleri vardır.

Foreca Çöp Kovalarına, Foreca Klozet fırçaları eklenip, tuvalet ve çöp kovası banyo setleri oluşturulabilir. Bu çöp kovası takımlarına isteğe bağlı olarak sıvı sabunluk, diş fırçalık eklenip, 4'lü banyo seti oluşturulabilir.

Daha geniş kullanım amaçları için tuvalet kağıtlık, z kırım kağıt havluluk gibi ürünler eklenip daha geniş amaçlı alışveriş yapabilirsiniz.

3 litre(lt), 5 litre(lt), 8 litre(lt), 12 litre(lt) gibi küçük çöp kovaları olabilmekle beraber, 16 litre(lt), 20 litre(lt), 30 litre(lt), 40 litre(lt), 50 litre(lt) gibi büyük çöp kovaları çeşitleri mevcuttur.

Foreca çöp kovası fiyatları piyasa şartlarına göre en uygun şekilde satın almanız için belirlenmektedir.

Banyo Setleri
Foreca banyo aksesuar seti, Foreca çöp kovası, klozet (wc) fırçası, sıvı sabunluk ve diş fırçalıktan oluşur. Banyo çöp kovası setleri 2'li veya 4'lü set olarak satılmaktadır.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.